piątek, 12 kwietnia 2013

Warunki nawrócenia Rzymu na wiarę katolicką.

Co należy zrobić, aby Rzym uznać za katolicki?

Aby Rzym był  uważany za  nawrócony i ponownie  katolicki,  papież musi pilnie i uroczyście poświęcić Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi, wymieniając głośno i wyraźnie nazwę tego kraju  oraz zarządzić by   biskupi świata zrobili to razem z nim.  Jeśli odmówią, musi ich wydalić i zastąpić nowymi. Rzym musiałby  odnowić całą Kurię i kardynałów, potępić Watykan II  i spotkania w Asyżu, powrócić do Kodeksu Prawa Kanonicznego z 1917 roku, powrócić do Mszy św Piusa V i uroczyście potwierdzić społeczne panowanie Naszego Pana.  Bractwo musi wyraźnie zadeklarować, że jeżeli Rzym nie dokona powyższych aktów oznacza to, że się nie nawrócił.

Życie na ziemi to nieustanna walka. Walka z diabłem,  pokusami, z lenistwem i wadami.
Armagedon trwa od 26 X 2009. Koniec świata może być w każdej chwili. Pomyśl o wieczności. Masz do wyboru niebo albo piekło. Innej opcji nie ma.
Nie dbasz o zbawienie duszy?

4 komentarze:

 1. Nareszcie jakaś strona o ważnych sprawach. Dobrze że zajmujesz się mówieniem o Bogu. Reklamuj tego bloga, może dzięki niemu ktoś się nawróci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ludzie nie wiedzą w jakich czasach żyjemy i boją się się prawdy, bo łatwiej żyć w ciemnościach błędu niż w świetle prawdy, takie czasy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli w jakiej Mszy powinniśmy teraz uczestniczyć? Czy Pokuta zadana przez Księdza w Kościele Rzymsko-Katolickim jest ważna w oczach Boga i niweluje karę za grzechy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko Msza św. Wszechczasów, czyli trydencka jest miła Bogu.
  Posoborowa "msza" to ohyda spustoszenia.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.